TR    EN

Alumni

First & Last Name Graduation Year Degree Position Affiliation
Ceren Ulusaler 2009 BS Software Quality Assurance Expert MİLSOFT
Tuna Hacaloğlu 2009 BS Instructor Atilim University
Anıl Orbey 2010 BS Software Engineer İzmir Economy University
Burçak Köse 2010 BS Java Developer Huawei R&D Merkezi
Ceren Çobanoğlu 2010 BS Software Test Analyst Innova Bilişim Çözümleri
Engin Bozkurt 2010 BS Software Project Expert ODTÜ-Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
Fatih Uca 2010 BS Software Engineer İzmir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı
Gülin Nur Demirparmak 2010 BS Software Test Engineer Comodo
Hümeyra Özbay 2010 BS Software Developer NETAŞ
Kerem Parlakgümüş 2010 BS Software Engineer infodif Yazılım
Murat Açar 2010 BS IBM Consultant IBM
Murat Çatal 2010 BS Software Developer Infopark Information Technologies
Nihan Arslan 2010 BS Data Reporting Analyst Türk Telekom Teknoloji Başkanlığı/İş Çözümleri Direktörlüğü
S. Çağatay Yiğiter 2010 BS Software Engineer Etiya Bilgi Teknolojileri
Şeyma Tutan 2010 BS Software Expert Keçiören Belediyesi Bilgi İşlem
Ahmet Bayram 2011 BS Assitant Expert Rep. of Turkey, Ministry of Customs & Trade
Ali Yiğit Kuşçuoğlu 2011 BS Enterpreneur Softory Yazılım
Anıl Çınar 2011 BS Project Team Leader GLOBSIS Bilgi Teknolojileri
Esra Özkan 2011 BS Quality Assurance Specialist Innova
H.Gülçin Vurkes 2011 BS Software Methodology and Quality Developer Akgün Yazılım
Mert İskender 2011 BS Sr. Software Developer Servier
Nihan Yüksel 2011 BS Software Developer EÜAŞ
Sercan Yavuz 2011 BS Software Engineer İçişleri Bakanlığı
Züleyha Akgün 2011 BS Software Methodology and Quality Developer Akgün Yazılım
Ersin Kahraman 2011 BS Software Engineer ATOS
Açelya Kaya 2012 BS Software Developer Akgün Yazılım
Ali Mert Çelik 2012 BS Software Developer ICterra Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Asım Doğan Dirim 2012 BS Enterpreneur DRM Elektrik
Aybars Yalçın 2012 BS Mobile Software Developer NETAŞ
Barış Çırıka 2012 BS Software Engineer Global Future Design & Solutions
Batuhan Ucuzal 2012 BS Cloud Solutions Specialist Arena Bilgisayart
Burak Gökberk Eyüboğlu 2012 BS Software Developer Prota Yazılım
Cansu Tanışal 2012 BS System Analyst TURKSAT
Cem Uğur 2012 BS Software Engineer PETLAS
Doğancan Kefeli 2012 BS Software Expert Huawei Ar-Ge Merkezi
Elif Ütebay 2012 BS Quality Expert Altay Kollektif Şirketi
Ersan Cengiz 2012 BS Technologist Innova
Esef Demir 2012 BS Enterpreneur Güney İnşaat ve Gıda
Kevser Akdaş 2012 BS Software Engineer Docuart Yazılım
Kutay Demirtaş 2012 BS Software Engineer Milsoft
Mert Acardemirci 2012 BS Software Technology Consultant 4S Information Technologies
Mesut Altınyaprak 2012 BS Enterpreneur Atılım Yazılım Evi ve Güvenlik Çözümleri
Metin Alnıaçık 2012 BS Software Engineer Bilişim Limited
Murat Sayar 2012 BS Software Engineer ATOS
Murat Özbay 2012 BS Software Engineer Milli Eğitim Bakanlığı
Nurullah Tavukçu 2012 BS Computer Group Forecaster Meteoroloji Genel Müd.
Onur Kahyaoglu 2012 BS Software Project Manager Tournate Yazılım
Onur Saraç 2012 BS Solutions Architect Siemens
Salih Özdemir 2012 BS Software Engineer Maliye Bakanlığı
Sarp Burak İçden 2012 BS Software Test Analyst Huawei Ar-Ge Merkezi
Seçkin Arsoy 2012 BS Software Engineer MIT Sloan School of Management
Selim Tekinarslan 2012 BS Android Software Developer Mobilike
Serdar Suat Gündüz 2012 BS Techical Solutions Engineer Criteo, İtalya
Sine Canbolat 2012 BS Research Assistant Türk Hava Kurumu University
Tolga Akyüz 2012 BS Infrastructure Engineer Contentful
Tuğba Aktümen 2012 BS Analyst & Developer Anadolu Ajansı Bilgi Teknoloji Direktörlüğü
Tuğçe Uysal 2012 BS Software Engineer EÜAŞ
Ramazan Akcan 2012 BS Software Engineer İLKO İlaç
Ali Sinan Ülgen 2013 BS Senior Software Engineer Mebitech Bilişim A.Ş.
Ataman Engin Yıldız 2013 BS IOS Developer Mobilegion Artworks and Software
Ayşe Nur Kale 2013 BS Business Intelligence Expert Türkiye Finans Bankası
Bahri Batuhan Kurban 2013 BS Enterpreneur BBK Enerji
Berker Sazan 2013 BS Internet Application Developer CRM
Doğan Küçük 2013 BS Software Engineer Ministry of Justice
Elif Küçükahmetler 2013 BS Software Test Engineer Innova
Emre Tuner 2013 BS Software Engineer Enocta
Gonca Canan İçöz 2013 BS Software Engineer Cybersoft
Hasan Mert Turgut 2013 BS Project Expert Başkent Üniversitesi - TEKMER
Murat Ergün 2013 BS Software Technology Consultant 4S Bilgi Teknolojileri
Okan Erşan 2013 BS Web Developer ARF Bilgi Teknolojileri
Seda Uysal 2013 BS Software Engineer Arvento Mobile Systems
Talip Balsüzen 2013 BS Enterpreneur Evcim Pastahanesi
Yasin Uzun 2013 BS Enterpreneur Slimmed Güzellik Merkezi
Arda Arıkoğlu 2013 BS Software Test Engineer Comodo
Emre Yalçın 2013 BS Software Engineer Ankaref
Gözde Aslıhan Öter 2013 BS Software Engineer Akgün Yazılım
Ali Erdem Yüksel 2013 BS Software Engineer ARD Group
Buse Altay 2013 BS Software Test Enginer Havelsan
Evren Özkafa 2013 BS Software Engineer Daylight Co.
Ali Berkay Ağdacıoğlu 2013 BS Software Engineer Home office
Mehmet Yaşar Altınsoy 2013 BS Software Engineer TETA Mühendislik
Nursu Sezer 2013 BS Software Engineer Veripark
Dilara Eraldemir 2014 BS Software Engineer Age Computer Systems
Cevher Bucak 2014 BS Software Engineer Arvento
Emin Ertürk 2014 BS Software Engineer UITSEC Security
Batuhan Çağlayan 2014 BS Software Engineer ATOS
İhsan Yapıcıoğlu 2014 BS Software Engineer Cybersoft
M.Volkan Karacan 2014 BS Embedded Software Engineer TETA Elektronik A.Ş.
Ziya Çağrı Yeni 2014 BS Software Engineer YOLO A.Ş.
Yasin Seyhan 2014 BS Software Engineer Mercedez-Benz Türk A.Ş
Ahmet Kaya 2014 BS Software Engineer ATOS
Muharrem Toptaş 2014 BS Information Security Engineer Verify Veri İletişimi ve Enformasyon Teknolojisi Ltd.
B.Asım Baykan 2014 BS Software Engineer duSoft
A.Sinan Şekerci 2014 BS Master's Student University of London
D.Koray İnceler 2014 BS Master's Student Atılım University
İ.Sencer Gültuna 2014 BS Software Engineer canlihaber.com
Berkay Öktem 2014 BS Software Engineer TURKTRUST
T.Ozan Şahbenderoğlu 2014 BS Software Engineer SimLab Eğitim ve Bilişim Teknolojileri
Yiğit Çakar 2014 BS Software Engineer Bilişim Sanayi ve Ticaret Ltd.
Burcu İyison 2014 BS Information Specialist T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu
Kağan Kartal 2014 BS Software Engineer CoffeeBreakCodes
Harun Ergül 2014 BS Software Engineer ALTOY Savunma Sanayi
Barış Yener 2014 BS Software Engineer ATOS
Dila Bolkan 2014 BS Software Engineer Bolkansoft
Çağrı Çakmak 2014 BS Software Engineer  İş Yazılım
Ercan Er 2014 BS Software Engineer Mebitech Bilişim A.Ş
Gözde Kansu Serpek 2015 BS Software Engineer Sebit Bilişim ve Eğitim Teknolojileri
Ayberk Çal 2015 BS Software Engineer AGMLAB
Gürkan Minta 2015 BS Web Application Developer Tournate
Erçin Kırpık 2015 BS Software Engineer SEbit Information & Education Technologies Inc.
Engin Şenay 2015 BS Systems Analyst  CBKSoft Inc.
Onur Harputluoğlu 2015 BS Software Engineer MCTEK Bilişim
Babür Özkan 2015 BS Software Engineer Sebit Information & Education Technologies
Metin Dikbaş 2015 BS Software Engineer Klemsan Elektrik Mak.San.
Mohammed Ballan 2015 BS Software Engineer EMSE A.Ş.
B.Alper Polat 2015 BS Software Engineer Anka Savunma
Eren Ezgi Çamalan 2015 BS Software Engineer Barikat Bilişim Güvenliği
Mustafa Anıl Tuncel 2015 BS Graduate Student Politecnico di Milano
Berkay Aksaray 2015 BS Software Engineer BEAM Teknoloji
Gözde Tarcan 2015 BS Software Engineer Adalet Bakanlığı - UYAP Projesi
Aylin Dablan 2015 BS Software Engineer BB İletişim Teknolojileri
Mustafa Gücenmez 2015 BS Software Engineer  MCG
Fatih Demir 2016 BS Software Engineer Havelsan
Deniz Karataş 2016 BS Software Engineer Cybersoft
Deniz Balçık 2016 BS Software Test Engineer NETAŞ
Akın Kürşat Sam 2016 BS Software Engineer Mebitech Bilişim A.Ş.
Mehmet Çataldeğirmen 2017 BS Software Engineer Eser Yazılım
Serhat Selim 2017 BS Software Engineer Ankaref
Batuhan Mustafa Coşar 2017 BS Software Engineer Atılım Üniversitesi